Acarlar Beykoz Nakliye Hizmeti

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Acarlar Beykoz nakliye hizmeti, uzman ekibimiz ile kaliteli taşınma imkanı sunuyoruz.

Yeni kanun ve yönetmeliklerden önce, ismi nakliyat olsa dahi, hizmet müşterinin eşyalarını hazırlayıp, kamyona yüklemesi biçiminde seyretmekteydi. Eskiden nakliye işlemlerinde, işlemi gerçekleştiren kurumlar, eşyaların araçla taşınmasından sorumluydu.

Günümüzde Acarlar Beykoz nakliye operasyonlarında olduğu gibi tüm evden eve nakliyat hizmetleri farklı bir boyutta yer almaktadır. Artık firma, eşyalarınızı dilerseniz çekmecelerinden alarak, özel paketleme araçları ile ambalajlamakta ve varış noktasındaki adrese aynı şekilde yerlerine yerleştirmektedir. Büyük bir kolaylık olan, toplama ve paketleme işlemlerinin yanı sıra, müşterinin tercih etmesi durumunda, eşyalarının demontaj ve montaj işlemleri de yapılabilmektedir.

Örneğin; Mobilya ve avize kadar tüm donanım bulunduğunuz adreste sökülüp, varış noktasında uygun yerlere monte edilebilir. Bu da sizi bir dizi işlem ve maliyetten doğal olarak kurtaracaktır. Bu sayede işlemleriniz ödediğiniz tek bedel içerisinde ve son derece hızlı biçimde tamamlanmaktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

TIKLA ARA BUTONU