Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Taşımacılık hizmetimizi uzman ve nakliye sektöründe uzmanlaşmış çalışanlarımız ile sizlere sağlamaktayız. Nakliyat firmamız yasal, vergi levhası bulunan bir firmadır.

Bağcılar ilçesinden, İstanbul’un tüm ilçelerine ve İstanbul dışında nakliye hizmetlerinizi karşılıyoruz. Bunun yanı sıra evden eve taşıma, ofis taşıma, villa taşıma, fabrika taşıma gibi hizmetlerini de olarak sizlere sunuyoruz. Firmamız parsiyel Taşımacılık ve ambar taşımacılık hizmetleri de vermektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Tüm nakliyat hizmetlerimizi geniş araç kapasitemiz ile sağlamaktayız. Açık-kapalı kasa kamyonlarımız, mini kamyonetler, tır gibi araçlarımız ile sizlere sunmaktayız. Bağcılar evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayacak, araçlarımız mevcuttur.

Bağcılar nakliyat hizmeti sağladığımız araçlarımız, her gün temizlik elemanlarımız tarafından dezenfekte edilir. Detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Eşyalarınız, bizim için önemlidir, sağlığımızda. Bu yüzden temizlik, ailesi olarak en hassas olduğumuz detaylardan bir tanesidir.

Bağcılar evden eve nakliyat olarak sizlere marangoz hizmeti de sunmaktayız. Marangoz ustamız sayesinde, dolaplarınızı de-monte haline getirip, taşınacağınız evinize kurulumunu yapıyoruz.

Ekibimiz paketleme alanında yaptığı çalışmalarla sizleri hiçbir şey yapmadan, hiçbir eşyanıza elinizi sürmeden direkt paketleyip yeni yerinize taşıyoruz. Yeni dairenizde istediğiniz eşyayı, istediğiniz odanıza kurulumunu yapıyoruz.

Bağcılar nakliyat hizmetlerini, sigortalı olarak sizlere sunmaktadır. Yasal, vergisini veren ve sigorta hizmeti sağlamaktayız. Sizde Bağcılar evden eve nakliyat firması arayışı içerisindeyseniz. Hemen telefon açıp fiyat bilgisi ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

TIKLA ARA BUTONU