Bağcılar Nakliyat

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Bağcılar nakliyat İle sorunsuz taşınma hizmetini, en uygun fiyatlar ile anında alabilirsiniz.

Çalışma politikamızı web sitemizden inceleyebilir ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Uzun senelerdir taşımacılık hizmeti vermekte olan firma olarak, sizlere kusursuz nakliye hizmet içeriği sunuyor olmaktan, mutluluk duymaktayız.

Eşyalarınızın başına herhangi bir problem gelmeden, titizlik ile yeni mülkünüzü taşırız. hizmetin başlangıcından, bitimine kadar tüm sorularınıza cevaplarız. Olur da bir taşınma problemiyle karşı karşıya kaldığımız, sizlerin, eşyalarınızın, haklarınızın zarar görmemesi adına ekonomik, mantıklı, profesyonel cevaplar üretiriz.

Bağcılar Nakliyat Süreci ve Ekspertiz

Günümüzde eski mülkünüzden yeni mülkünüze taşınmak istediğinizde sizlere en iyi hizmeti veren, uygun fiyatlı firmalar arayışına girersiniz.

Bağcılar nakliyat süreci boyunca bu hizmeti en iyi şekilde aldığınıza emin olabileceksiniz.

Sizlerinde uygun olduğu tarihte söz verdiğimiz gibi adresinizde oluruz. Adresinize gelmeden önce yaptığımız telefon konuşmasında eşyalarınızın yoğunluğuna göre ekspertiz hizmetimizi alabileceğinizden bahsederiz.

Ekspertiz sayesinde taşınma anından önce adresinize uzman eksper arkadaşlarımızı yollayarak, alan, eşya, eski mülk ve yeni mülk incelemesi yaparız.

Bağcılar nakliyat firması olarak, taşınma günü geldiğinde rapora uygun ekip ve ekipmanlarla kapınızı çalarız. Ekspertiz rapor hizmetini maalesef her firma uygulamamaktadır. Bu raporu uygulamamızda ki ilk amacımız taşınma anında herhangi bir problemle karşılaşmamak için gerekli ekibi, gereken taşınma araç gereçleriyle adresinize yollamaktır.

Bağcılar Nakliyat Uygun Fiyatlar

Uygun fiyatlar ile Bağcılar nakliyat hizmeti vermemizin önemli nedeni; Merkez şubemizin Bağcılar ilçesinde olmasıdır. Bu sayede hızlı bir şekilde iletişime girip, anında taşıma hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Taşınma günü geldiğinde paketleme hizmeti de veren firmamıza güvenebilirsiniz. Böylelikle yoğun hayat programınız içinde eşyalarınızı paketleme işlemini yapmasanız bile, ekibimiz tüm eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek yerleştirmektedir. Paketleme aşamasında kullandığımız her bir ürün daha önce denenmiş, yüksek güvenilirlik sonucu vermiş içeriktedir.

De-montajı da yapılacak eşyalarınızı paketlere belirli bir plana göre yerleştirdikten sonra, artık eşyalarınız aracına ulaştırmak ve yeni adresinize taşınması için uygun hale gelir.

Eşyalarınızı cinsine göre paketleyerek aynı zamanda da paketleme yaptığımız her bir koliye, kutuya, pakete içerisinde yer alan eşya hakkında kısa kısa açıklamalar yapmaktayız.

Her aşamada tedbiri bırakmadığınız, sağlıklı bir taşınma sürecini bütçeniz zarar görmeden alabileceksiniz. Yılın her günü, uygun fiyatlandırması ile müşterisinin cebini de düşünen ile iletişime geçmek için, emen bizi arayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

TIKLA ARA BUTONU