Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Esenyurt evden eve nakliyat işlemini en uygun fiyat garantisi ile, anında alın! Hemen iletişime geçerek, kısa süre geçerli olacak kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Esenyurt nakliyat olarak tüm taşımacılık sorunlarına, çözüm üretiyoruz. Geniş filo ağımız ve nakliyat sektöründe deneyimli ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Esenyurt evden eve nakliyat hizmet kalitemizi, Avrupa standartlarında tutmaktayız. Bunun için de, iş arkadaşlarımızı sürekli olarak eğitimleri tabii tutuyoruz. Bu eğitimler sayesinde, tüm nakliyat işlemlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde yerine getirmiş oluyoruz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Ambalajlama Hizmeti

Esenyurt evden eve nakliyat ambalajlama hizmet içeriğimiz de, size şu seçenekleri sunuyoruz:

  • Eğitimli Esenyurt nakliyat ekibimiz ile, tüm eşyalarınızı sizin için ambalajlıyor ve kolilere yerleştiriyoruz.
  • Kutu ve ambalaj malzemeleri sağlıyoruz
  • Bizi arayın ve tam olarak kaç koliye veya ambalaj malzemesine ihtiyacınız olduğunu, hemen belirleyelim. Toplama ve teslimat için, düzenleme yaparak hazır ve hızlı bir şekilde nakliye işlemine başlayalım.
  • Taşınma sırasında ihtiyacınız olacak tüm malzemleri tedarik diyoruz.
  • Ayrıca, çalışma saatleri içinde ücretsiz olarak (gerekirse), ihtiyaç duyabileceğiniz depolama alanı da sağlıyoruz.

Uygun Bütçeler İle Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Araç sayımızın ve çalışan sayımızın fazla olması nedeni ile, uygun bütçeler ile Esenyurt evden eve nakliyat hizmeti sağlayabiliyoruz.

Aynı günde bizi arayıp, teklif alıp nakliye işleminizi gerçekleştirebiliriz. 24 saat acil nakliye çözümlerini, 15 yılın vermiş olduğu sektör tecrübesi ile gerçekleştiriyoruz.

Tek parça eşyam var, taşınmasını gerçekleştirebilir misiniz?

Esenyurt nakliyat olarak tek parça eşyanızı da, aynı hassasiyet ve özen ile nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Bunun için kullanmış olduğu küçük kamyon araçlarımız ile haftanın 7 günü, tek parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bizi hemen arayarak ekonomik fiyatlar ile teklif alabilirsiniz.  Üstelik tüm eşyalarınızın, paketlemesi ve kurulumunu da gerçekleştiriyoruz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat İle İlgili Sorular

Firmamıza Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz ile ilgili,en fazla gelen soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Koltuklarım taşınma esnasında herhangi bir deforme olur mu?

Koltuklarınızı taşımadan önce, balonlu poşetle veya battaniye ile sarıp koruma altına alıyoruz. Bu sayede koltuklarınız kapı aralarından ve merdiven boşluklarından geçerken oluşabilecek herhangi bir hasarın da, önüne geçmiş oluyoruz.

Çamaşır makinasının kurulumunu yapıyor musunuz?

Çamaşır makinanızın nakliyesini gerçekleştirip, istediğiniz yerde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Dolap taşımasını nasıl gerçekleştiriyorsunuz? Kurulumunu yapıyor musunuz?

Dolabınızın hasar almaması için, ilk önce de-monte şekline getiriyoruz. Bu sayede dolabınızın taşınması daha rahat gerçekleşiyor. De-monte durumuna getirilen dolabınızı, istediğiniz odaya kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemini marangoz ustamız ile, kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan soruları, hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz. numaralı hattı arayarak haftanın 7 günü bilgi alabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

TIKLA ARA BUTONU