İkitelli Şehir İçi Nakliye

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

İkitelli şehir içi nakliye hizmetini, yakın konumumuz itibar ile anında sağlıyoruz. Ekonomik İkitelli nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle ofis ve toptancıların bulunuğu İkitelli bölgesinde, şirketimiz ister tek parça eşya taşıma, isterseniz ağır yük eşyası taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Bağcılar ilçesinde bulunan şubemiz ve kendi araçlarımız ile hemen İkitelli şehir içi nakliye hizmetini alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan, bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Ekonomik İkitelli Şehir İçi Nakliye

15 yıldır sürekli taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Kendi araçlarımız ve sürekli büyüyen müşteri portföyümüz ile, sizlere en ucuz nakliye fiyatlarını sunabilmekteyiz.

Öztoprak nakliyat olarak açık kasa kamyon, kapalı kasa kamyon, tır, on teker gibi tüm taşımacılık sorunlarınıza yardımcı olacak hizmeti sizlere sunuyoruz.

İkitelli şehir içi nakliye işlemi sırasında, tüm paketleme ve kolileme işlemlerini de, çalışma arkadaşlarımız yapmaktadır. Bu konuda eğitimli personellerimiz sayesinde, hızlı ve sağlam bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İkitelli nakliye hizmeti kaliteli ve profesyonel bir firmadan almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

TIKLA ARA BUTONU