Kadıköy Nakliyat

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Kadıköy nakliyat hizmetini yasal, taşımacılık belgelerine sahip ve uygun fiyatlar ile almak ister misiniz?

İş değişikliği nedeni ile veya başka bir sebepten ötürü taşınmak isteyen kişilerin, Kadıköy ve çevresinde ilk tercih ettiği firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yaptığımız işte farkımızı ortaya koyarız. Planlı bir şekilde, çalışma sistemi uygularız.

Dilerseniz resmi web sitemizden aklınıza takılan tüm detayları öğrenebilirsiniz. Kadıköy nakliyat süreci ile ilgili aklınıza takılan her şeyi çekinmeden bize iletebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İle Kadıköy Nakliyat Hizmeti

Uygun fiyatlar ile Kadıköy nakliyat hizmetini haftanın tüm günleri yararlanabilirsiniz.

Taşımacılık sektörün uzman iş arkadaşlarımız ile kaliteli evden eve nakliye hizmeti sağlıyoruz. Geniş araç nakliyat filomuzdan, eşyalarınıza uygun olan aracımız ile aynı gün taşınma hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz!

Eşyalarınızın büyüklüğü ve ağırlıkları doğrultusunda, doğru bir ambalaj malzemesi ile paketlenir. Bu şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi, özellikle de ağır eşyalar olmaları ile taşınma aşamasında daha çok dikkat gerektiren eşyalar arasındadır. Bu yüzden profesyonel Kadıköy nakliyat hizmeti almanız önemlidir. Çünkü amatörce yöntemler ile bu türden büyük eşyaların taşınmaya çalışması eşyalara büyük zararlar verebilmektedir. Eşyalarınız zarar görmese bile, ufak tefek can sıkıcı çizikler meydana gelmektedir.

Oysa deneyimli ekibimiz, sahip olduğu profesyonel taşıma ekipmanları sayesinde beyaz eşyalarınızı ve diğer tüm eşyalarınızı en ufak hasar almadan taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Kadıköy Nakliyat Firması Olarak Hizmetleriniz Nelerdir?

Kadıköy nakliyat firması olarak, asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktayız.

Bazı apartmanların asansörlerinin dar olması nedeni ile, asansörlü nakliyat ile üçlü koltuk takımları, buzdolabı gibi eşyalar asansöre sığmamaktadır. Merdiven boşlukları da apartmanları yükseklik açısında kısa olabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı, Kadıköy nakliyat hizmeti alacak kişilere asansörlü taşıma hizmetlerini tavsiye etmekteyiz.

Hizmetlerimiz ve Öztoprak nakliyat firması hakkında merak ettiklerinizi, bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

TIKLA ARA BUTONU