Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Hemen Küçükçekmece nakliyat hizmeti almak istiyorum, ama taşınması gereken eşya sayım çok fazla sorun olur mu?

Bizim için hiçbir sorun arz etmemektedir. 15 senelik sektör tecrübemiz ve geniş araç filomuz ile eşya sayısı fark etmeksizin taşınma işleminizi gerçekleştirebiliyoruz. Tek parça eşyanız için araçlarımız mevcut olduğu gibi, fazla eşyanızın nakliyesini gerçekleştirecek büyük kamyonetler de bulunmaktadır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

Küçükçekmece evden eve nakliyat ayrıcalıklı hizmetlerimiz nelerdir? Paketleme hizmeti veriyor musunuz? Kırılacak eşyaların taşınma işlemi nasıl gerçekleşiyor? Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz…

Tüm eşyalarınız, ayrı ayrı koliler ile dikkatli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleme konusunda eğitim almış, iş arkadaşlarımız ile bu işlem çok basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bardak, tabak gibi kırılması yüksek hassas eşyalarınızı, özel olarak ve detaylı bir koruma ile paketliyoruz. Bu konuda eğitimli ve titiz davranan personellerimiz, paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun için, sizin ekstra herhangi bir şeyler yapmanıza gerek kalmaz.

Küçükçekmece nakliyat ayrıcalıklı hizmetlerimizden bir diğeri ise, ekip arkadaşlarımızın içerisinde marangoz ustasının da bulunmuş olmasıdır. Marangoz ustası ile Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmeti sırasında dolaplarınızı de-monte durumuna getirip, kolayca nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise dolabınızın kurulumunu istediğiniz odaya, sağlam bir şekilde monte işlemini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Dışına Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firması İle Taşının!

İstanbul dışına anında taşıma hizmeti, gerekli bilgileri bizimle paylaşın ve hemen yola çıkalım…

İstanbul dışına, nerelere nakliye hizmeti veriyorsunuz?
İstanbul’dan Ankara’ya, İzmir’e, Antalya ve Türkiye’nini 81 iline nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası nakliyat hizmetini verirken, bulunduğumuz konumu sizinle sürekli olarak paylaşıyoruz.

Şehirler arası nakliye hizmetini en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetimizden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. numaralı hattı arayarak, Küçükçekmece evden eve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, size gerekli bilgileri verecektir.

TIKLA ARA BUTONU