Yük Taşıma Hizmetleri

Öztoprak Lojistik Taşıma®
(0531) 375 33 04
Whatsapp Hattı
Facebook
İnstagram

Hızlı Yük Taşıma

Yük taşıma konusunda en çok ihtiyaç duyulan konu taşımanın hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi olmaktadır. Şirketimizde çalışan her personel bunun farkında olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Çalışanlarımız müşteri memnuniyetine en hızlı bir şekilde sağlaması adına eğitilmek de ve takip edilmektedir. Böylece yük taşımaişlemlerini olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Hızlı yük taşıma talepleriniz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yük Taşıma Yöntemleri

Yük taşıma yöntemleri taşınacak olan yükün niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Eşyaların az miktarda ve küçük boyutlarda olması durumunda küçük nakliye aracı gibi yöntemler kullanılmaktadır.

Aynı zamanda dar sokak ve caddelerden alınması gereken veya dar sokaklardaki adreslere teslim edilmesi gereken eşyalar için büyük kamyonetler yeniler küçük taşıma araçları tercih edilmektedir.

Eşyaların fazla olması veya büyük boyutlarda olması durumunda ise amaca yönelik üretilmiş olan kamyonetler kullanılmaktadır. Bu kamyonetler ile yük taşıma hizmetimize 7 gün 24 saat devam etmekteyiz.

Şehir İçi Yük Taşıma

Şehir içinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden talep ettiğiniz adrese yük taşıma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu taşıma hizmeti şirketimiz tarafından ortaya koyulur iken güvenilirliğe oldukça dikkat etmekteyiz.

Nakliye İçin Yapılacaklar

Nakliye konusunda yapılması gerekenler belli bir sıralama ile gerçekleştirilmektedir. İlk olarak eşyaların alınacağı ve teslim edileceği adresler tespit edilir.

Ardından taşınacak olan yükün miktarı öğrenilir. Yükün miktarına ve boyutuna uygun olarak hangi yöntem ile taşınacağı belirlenir.

Eşyaların miktarı, boyutu, taşınacağı adresler arasındaki mesafe, işini zorluğu, çalışması gereken personel sayısı gibi faktörler göz önüne alınarak ücret belirlenir.

Ardından belirlenen ücretin ve hizmetin müşteri tarafından onaylanmasını takiben eşyalar belirtilen adresten alınır.

Adresten teslim alınan eşyalar belirtilen adrese teslim edilerek yük taşıma hizmeti tamamlanır. Tüm bu aşamalar gerçekleştirilirken taşınan eşyaların zarar görmeden adrese ulaşması sağlanır.

Eşyalar da herhangi bir kırık veya çizik olmamasına dikkat edilir. Güvenilir hizmet için istediğiniz zaman lütfen bizimle iletişime geçin.

Şehir içi nakliyat taşıma ve ofis büro taşımaları gibi uzmanlık gerektiren taşıma işlemlerinizi bireysel ve kurumsal müşterilere ücretsiz ekspertiz ekibimiz yerinde tespit ve fiyatlandırma olanağı sunmaktayız.

Ev, ofis ve büro taşımalarınızı en son teknoloji paketleme ekipmanlarıyla ambalajlı, paketlemeli, marangozlu,asansörlü ve sigortalı olarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

Öztoprak nakliyat firmamız sanayi bölgelerinde ki fabrika ve atölye nakliye aracı ihtiyaçlarınıza firmamız anında çözüm bulmaktadır.

İstanbul şehir içi nakliyat firmaları arasında en eski nakliye şirketlerinden birisiyiz. Öztoprak nakliyat ismiyle İstanbul şehir içi nakliye faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne dürüst ve titiz çalışmayı ilke edinmiş firmamız İstanbul şehir içi nakliyat taşıma ihtiyacınız olduğunda nakliyat ve çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize mükemmel hizmet vererek bizi tercih eden müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşıma vadetmektedir.

İstanbul gibi büyük bir şehirde gerek nüfus yoğunluğu gerekse sanayinin gelişmesi nakliye ve taşıma işlemlerinin de fazla olmasına sebep oluyor.

İstanbul’da gerek ev taşıma işlerinizi gerekse fabrika nakliyelerini işini profesyonel olarak yapan işinde uzman bir nakliye şirketi arıyorsanız
Öztoprak nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul şehir içi nakliye,İstanbul şehirçi nakliyat,Şehir içi nakliyat firmaları, İstanbul içi nakliye,Şehir içi nakliyat yapan firmalar,İstanbul şehir içi ucuz nakliye,Şehir içi ev taşıma,Şehir içi evden eveci,Şehiriçinakliye, İstanbul şehir içi kamyonet,Şehir içi kamyon,Şehir içi paletli malzeme taşıma nakliye aracı,Şehir içi koli taşıma nakliye,İstanbul şehir içi taşıma,Şehir içinde nakliye firması,İstanbulda şehir içi nakliye firması,İstanbul fuar kongre nakliye firması,Şehir içi büyük nakliye aracı, İstanbul şehir içi küçük nakliye aracı,Şehir içi açık kapalı kamyon kamyonet,Şehir içi üzeri açık kapalı nakliye aracı.

İstanbul şehir içi nakliyat

TIKLA ARA BUTONU